Vzorkovník Oil Plus 2C

Oleje RMC Oil Plus 2C dodávame v 40 základných farebných odtieňoch a k tomu časom pribudlo 13 špeciálnych farieb radu TREND – nájdete ich v spodnej časti galérie. Zobrazené vzorky boli vytvorené na dubovom dreve a slúžia len pre orientáciu v širokej ponuke farieb. V skutočnosti vyzerajú farby na rôznych drevinách rôzne. Tiež záleží na tom, ako bol povrch dreva pred aplikáciou oleja upravený. Na výsledný farebný odtieň má vplyv druh dreviny a spôsob brúsenia, prípadne kefovania, a pod. Pred použitím odporúčame zhotovenie vzorky.

Vzorkovník Oil Plus 2C - TREND

Vzorkovník Hybrid Wood Protector

Revolučný systém pre ochranu dreva v exteriéri iba jednou vrstvou! Táto povrchová úprava sa vyznačuje úplne bezkonkurenčnou výťažnosťou - z jedného litra ošetríte cca 30 m2 plochy a bez potreby penetrácie. Dostupný je v 12 tradičných farebných odtieňoch a 8 veselých farbách radu POP Colours.

Vzorkovník RMC WoodCream

Rubio WoodCream je k dispozícii v troch farebných radoch, ktoré možno použiť na dosiahnutie rôznych farebných variantov alebo u nového dreva staršieho vzhľadu:
- Grey Collection - odtiene šedej
- Traditional Collection - tradičné farebné odtiene
- Scandinavian Collection - inšpirovaná škandinávskymi drevostavbami

Vzorkovník RMC Pre-Aging

Kvalitný podkladový náter na podlahy i nábytok - 10 farebných odtieňov. Hĺbkové prefarbenie dreva možno použiť na takmer všetky druhy dreva. Po zaschnutí sa finálna povrchová úprava dokončuje jedinou vrstvou oleja RMC Oil Plus 2C v ľubovoľnom farebnom odtieni.

Vzorkovník Precolor Easy